Herzum János (szerk.): A Magyar Országos Lawn-Tennis Szövetség alapsza... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/376/kategorien~Bucher/Bucher-Sport-Schach-Bergsteigen~1000002/Herzum-Janos-szerk-A-Magyar-Orszagos-Lawn-Tennis-Szovetseg-alapszabalya-es-sportszabalyai~II2210615
2210615
15657
376
Books: Sports, Chess, Alpinism
Beschreibung: Herzum János (szerk.): A Magyar Országos Lawn-Tennis Szövetség alapszabálya és sportszabályai. H.n., 1939, k.n. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.
: hsz