Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 35

A(lan) A(lexander) Milne: Micimackó kuckója. Fordította: Karinthy Frigyes. Ernest H. Shepard képeivel. Bp.,é.n.,Kossuth,(Athenaeum-ny.), 127+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.
17385.

Rufpreis:
3 000 HUF
A(lan) A(lexander) Milne: Micimackó. Ford.: Karinthy Frigyes. Ernest H. Shepard képeivel. Bp.,én.,Athenaeum, 122+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
17386.

Rufpreis:
3 000 HUF
Fekete István: Vuk. Bp., 1965, Móra Ferenc Könyvkiadó. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Borító hátoldalán egy apró hibával, jó állapotban.
17387.

Rufpreis:
2 400 HUF
Nagyapó: A valóság országában. Bp., én., Eisler G. kiadása. Honti Nándor rajzaival illusztrálva. Illusztrált egészvászon kötésben, szakadt, kopott állapotban, kijáró, foltos lapokkal és leszakadt kötéssel.
17388.

Rufpreis:
1 000 HUF
Róna Emy: Egyszer volt... Írta és rajzolta: - -. Kecskemét, 1988., Petőfi-ny. Kiadói haránt alakú félvászon-kötés. Reprint kiadás.
17389.

Rufpreis:
1 600 HUF
Róna Emy: Bábszínház. Írta és rajzolta: - -. Bp., 1990.,(Gyomaendrőd, 48 Áfész-ny.) Kiadói kartonált papírkötés. Reprint kiadás.
17390.

Rufpreis:
1 600 HUF
Dr. K. A. Müller: Rübezahl. Leipzig, é.n., Abel & Müller. Kiadó kartonált papírkötés. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kissé kopott borítóval, tulajdonosi bélyegzővel, jó állapotban.
17391.

Rufpreis:
1 400 HUF
Benedek Elek: Hazánk története az ifjúság számára. Bp., én., Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, enyhén kopottas állapotban, meglazult kötéssel.
17392.

Rufpreis:
1 400 HUF
Puskely Mária: Játszani jó. Eisenstadt, 1988, Prugg Verlag. Kiadói papírkötés. Simon Mária rajzaival. Ajándékozási sorokkal. Jó állapotban.
17393.

Rufpreis:
1 000 HUF
17394.

Rufpreis:
1 800 HUF
Arany teknősbéka. Vietnámi népmesék. Ford., az utószót, a jegyzeteket és a szöveg közti illusztrációkat készítette: Nguyen Huu Thut. Népek meséi. Bp., 1956., Új Magyar Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
17395.

Rufpreis:
1 800 HUF
17396.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF