1 800 HUF
Arany teknősbéka. Vietnámi népmesék. Ford., az utószót, a jegyzeteket és a szöveg közti illusztrációkat készítette: Nguyen Huu Thut. Népek meséi. Bp., 1956., Új Magyar Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.