Tóth-Vissó Árpád (1921-2001): Alföldi táj (Alföld sorozat). Olaj, faro... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/375/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Toth-Visso-Arpad-1921-2001-Alfoldi-taj-Alfold-sorozat-Olaj-farost-jelzett-hatoldalC3~II2179375
2179375
10474
375
Beschreibung: Tóth-Vissó Árpád (1921-2001): Alföldi táj (Alföld sorozat). Olaj, farost, jelzett, hátoldalán két címkével, keretben, 70×50 cm
: kozár_edit