Toroczkó jelzéssel: Népviseletes hölgy. Tus, akvarell, papír, üvegezet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/375/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Toroczko-jelzessel-Nepviseletes-holgy-Tus-akvarell-papir-uvegezett-fa-keretben-15x10-5-c~II2197438
2197438
10473
375
Rufpreis:
2 400 HUF 6,49 EUR , 7,06 USD
Beschreibung: Toroczkó jelzéssel: Népviseletes hölgy. Tus, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 15x10,5 cm
: karap_norbert