Dorozsmai jelzéssel: Mediterrán tengerpart. Olaj, vászon, kartonra kas... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/375/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Dorozsmai-jelzessel-Mediterran-tengerpart-Olaj-vaszon-kartonra-kasirozva-uvegezett-fa-kere~II2197894
2197894
10092
375
4200
Beschreibung: Dorozsmai jelzéssel: Mediterrán tengerpart. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, üvegezett fa keretben, 38×49 cm
: kozár_edit