DT jelzéssel: A Jókai hajó a Balatonon. Olaj, karton, fa keretben, 30×24 cm. A Jókai a Balaton harmadik leghosszabb ideje szolgáló gőzhajója. 1913-ban építette az Óbudai Hajógyár Siófokon.