Wilhelm Busch: Páduai Szent Antal. Fordította: Kende István. Bp.,1958,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/375/kategorien~Bucher/Bucher-Religion~1000013/Wilhelm-Busch-Paduai-Szent-Antal-Forditotta-Kende-Istvan-Bp-1958-Magyar-Helikon-Kiadoi-ar~II2204805
2204805
17436
375
Books: Religion
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Wilhelm Busch: Páduai Szent Antal. Fordította: Kende István. Bp.,1958, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
: karap_norbert
Katalognummer: