Bücher: Religion

Zahl der Lose: 79

Wilhelm Busch: Páduai Szent Antal. Fordította: Kende István. Bp.,1958, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17436.

Rufpreis:
1 000 HUF
17437.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,35
55,88
Dr. Récsey Viktor: Babel és a Biblia uti vázlatkönyvemben. Bp., 1904., papírkötéses
17438.

Rufpreis:
1 000 HUF
Karl Rahner-Herbert Vorgrimler: Teológiai kisszótár. Fordította: Endreffy Zoltán. Szerző által aláírva. Bp., 1980, Szent István Társulat. Kiadói egészvászon-kötés.  Az egyik szerző, Karl Rahner (1904-1984) teológus, filozófus, jezsuita szerzetes által aláírt, dátumozott példány.
17439.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dr. Pirigyi István: A magyarországi görög katolikusok története I-II. Nyíregyháza, 1990, Görög Katolikus Hittudományi Főiskola. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
17440.

Rufpreis:
4 000 HUF
P. Philbert Seeböck: Kleine Illustrierte Heiligen Legende. Waldshut, cca 1880. Genziger. Kiadói vászonkötésben, sérüléssel
17441.

Rufpreis:
1 000 HUF
Klug Ignác: Ward Mária az Angolkisasszonyok St. Maria Intézete alapítójának élete 1585-1645. Ford.: Bilkei Ferenc. Székesfehérvár, 1925., Vörösmarty. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
17442.

Rufpreis:
2 400 HUF
Horae Beatae Mariae Virginis I-II. kötet. Az Egri Főegyházmegyei Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. Iványi Sándor és Dercsényi Dezső tanulmányaival. Bp., 1976, Magyar Helikon - Corvina. Kiadói papír, és kartonált, aranyozott papírborításban, kiadói papír védőborítóban, kiadói karton-tokban. Jó állapotban.
17443.

Rufpreis:
800 HUF
9
17444.

Rufpreis:
1 600 HUF
Thomas von Kempis: Buch von der Nachfolgung Christi. Grätz, 1820, Bibliothek für katholische Seelensorger und Religionsfreunde, XLIV+45-420+111+1 p. Német nyelven. Javított gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval.
17445.

Rufpreis:
800 HUF
17446.

Rufpreis:
1 000 HUF
17447.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF