Bunyan János: A zarándok útja. A jelenvaló világból az eljövendőbe. Ford.: Szabadi Béla. Bp., é.n., Londoni Vallásos Traktátus-Társulat. 10 db oldal nagyságú litográfiával illusztrálva. Félvászon kötésben, restaurált oldalakkal.