Vinzenz Oberhammer: A Bécsi Képtár I-II. Bp., 1969, Corvina Kiadó. Kia... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/375/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000006/Vinzenz-Oberhammer-A-Becsi-Keptar-I-II-Bp-1969-Corvina-Kiado-Kiadoi-egeszvaszon-kotes~II2202601
2202601
16798
375
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
800 HUF 2,16 EUR , 2,35 USD
Beschreibung: Vinzenz Oberhammer: A Bécsi Képtár I-II. Bp., 1969, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban. Borítókon sérülések.
: karap_norbert