16799.
375. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Művészeti lexikon I- IV. kötet, 4 db. Szerk.: Zádor Anna- Genthon István. Bp., 1965-1968, Akadémiai Kiadó. Kiadói teljesvászon-kötés, papír védőborítóval. Kissé kopott borító. + A magyarországi művészet története, 2db: képkötetet és szövegkötet. Szerk.: Fülep Lajos, Dercsényi Dezső, Zádor Anna. Bp., 1970, Corvina. 5. kiadás. A képkötet fényképeinek többségét Petrás István készítette. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban. Kissé kopott borító.