17653.
375. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
Verne Gyula: Várkastély a Kárpátokban. Fordította Huszár Imre. Bp.,é.n.,Franklin, 224 p. Számos képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, hiányzó címlappal és hátsó szennylappal, az utolsó lap kijár, kissé kopott borítóval.