17652.
375. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
Verne Gyula: Strogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutskig. Ford.: Szász Károly. Hatik képes kiadás. Bp.,é.n.,Franklin, 238 p. Számos képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal.