10125. 374. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 000 HUF
0 HUF
Göndör Bertalan (1908-1945): Dán nyelvű illusztráció. Tus, akvarell, hártyapapír, sérült, bal felső sarka hiányos, jelzett, 37×27 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert