Göndör Bertalan (1908-1945): A kutya fáját! (karikatúra). Vegyes technika, papír, jelzett és datált (Gőndőr 23), lap sarkaiban kisebb gyűrődéssel és sérülésekkel, hajtásnyommal, 28×22 cm