Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 39

Entz Ferenc: Kertészeti füzetek. XI. füzet. Pest, 1858, Herz János, 128 p. Kiadói papírkötésben, foltos, kijáró lapokkal.
17056.

Rufpreis:
3 000 HUF
A jó házikonyha. A sűtés-főzés tudományának új kódexe. Összeállította bánffyhunyadi Hunyady Erzsébet. Bp, é.n., Singer és Wolfner Rt. Tizenegyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, enyhén kopottas borítóval.
17057.

Rufpreis:
2 000 HUF
[Draveczky Balázs] Balázs mester: Újabb történetek terített asztalokról és környékükről. Bp., 2000., Pallas Stúdió. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Draveczky Balázs (1938-2003) által dedikált.
17058.

Rufpreis:
2 000 HUF
17059.

Rufpreis:
2 000 HUF
Nagy Imre: Agrárproblémák. Tanulmányok - bírálatok. 1938-1940. Bp., 1946, Szikra, 197+3 p. Kiadói papírkötésben, kopott, viseltes papírborítóban, intézményi bélyegzővel, de belül jó állapotban.   Nagy Imre (1896-1958) politikus, miniszterelnök (1953-1955, 1956), korábban földművelésügyi (1944-1945), majd belügyminiszter (1946-1948), 1956-os vértanú, ritka, korai műve, amelyet Magyarországra való visszatérése után adott ki. A mű kivégzése után indexre került, és (ezt a példányt leselejtezték.)
17060.

Rufpreis:
2 400 HUF
17061.

Rufpreis:
6 000 HUF
Búza. A Búza és a búzaliszt minőségi kérdései. Bp., 1955. Mezőgazdasági és Jogi. Kiadói félvászon kötésben, kopásokkal
17062.

Rufpreis:
5 000 HUF
Gustav-Adolf Oeser: Anyanevelés a méhészetben. Eszközök és módszerek. Bp., 1979.,Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés, javított, sérült gerinccel, volt könyvtári példány.
17063.

Rufpreis:
1 600 HUF
Örösi Pál Zoltán: Méhek között. Bp., 1968.,Mezőgazdasági Kiadó. Hetedik, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
17064.

Rufpreis:
2 000 HUF
Gundel Ferenc-Dr. Ketter László: Vendéglátóipari értékesítés. A vendéglátóipari technikum I. és IV. osztálya számára. II. kiadás. Bp.,1965, Közgazdasági és Jogi. Kiadói nylon-kötés. Megjelent 7100 példányban.
17065.

Rufpreis:
800 HUF
Silózzunk. Bp., 1955., Állami Gazdaságok Minisztériuma, (Egyetemi-ny.), 32 p. Papírkötésben.
17066.

Rufpreis:
1 400 HUF
Sigmond Elek: A mezőgazdasági növények termelési tényezői. Szent István Könyvek 85 sz. Bp.,1930., Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.
17067.

Rufpreis:
1 200 HUF
15

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF