A jó házikonyha. A sűtés-főzés tudományának új kódexe. Összeállította bánffyhunyadi Hunyady Erzsébet. Bp, é.n., Singer és Wolfner Rt. Tizenegyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, enyhén kopottas borítóval.