Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 275

Kálmán Sámuel: Báró gyarmati Balassa Bálint és báró várkonyi Amade László. Bp., 1905., Pollacsek B., 62+2 p. Kiadói papírkötés, a gerincen egészen apró szakadással.
17449.

Rufpreis:
1 000 HUF
17450.

Rufpreis:
4 000 HUF
17451.

Rufpreis:
3 000 HUF
Deák Ferenc: Betű és rajz. 1988, Bukarest, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóval.
17452.

Rufpreis:
2 000 HUF
Nemzeti daloskönyvecske. Pest, 1863, Lampel Róbert. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, ceruzás bejegyzésekkel.
17453.

Rufpreis:
3 000 HUF
1848-49 A korabeli napilapok tükrében. Szerk.: Bay Ferenc. Bp., 1943, Officina. Kiadói kartonált papírkötés.
17454.

Rufpreis:
1 000 HUF
17455.

Rufpreis:
1 600 HUF
Márai Sándor: Napló 1958-1967; 1976-1983. Márai Sándor művei. Bp.,[1992-1994], Akadémiai-Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőborítóban.
17456.

Rufpreis:
2 000 HUF
Almási Miklós: A szerelem lehetetlensége. Pozsony, 2012., Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17457.

Rufpreis:
1 000 HUF
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. II. kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner, 397+1 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
17458.

Rufpreis:
2 000 HUF
Weöres Sándor: A hallgatás tornya. Harminc év verseiből. A kötet könyvdíszeit Weöres Sándor rajzolta. Bp.,1956, Szépirodalmi Könyvkiadó, 431 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.  Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
17459.

Rufpreis:
1 200 HUF
Nyírő József: Az én népem. Bp, é.n., Révai Nyomda. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon kötésben, sérült gerinccel
17460.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF