17458.
374. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. II. kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner, 397+1 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.