Nemzeti daloskönyvecske. Pest, 1863, Lampel Róbert. Kiadói aranyozott... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/374/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000023/Nemzeti-daloskonyvecske-Pest-1863-Lampel-Robert-Kiadoi-aranyozott-egeszvaszon-kotes-geri~II2163075
2163075
17453
374
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Nemzeti daloskönyvecske. Pest, 1863, Lampel Róbert. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, ceruzás bejegyzésekkel.
: karap_norbert