Herendi Viktória mintás hat személyes étkészlet leveses tál nélkül, ké... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/373/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/Herendi-Viktoria-mintas-hat-szemelyes-etkeszlet-leveses-tal-nelkul-kezzel-festett-jelzett~II2162406
2162406
11079
373
200000
Beschreibung: Herendi Viktória mintás hat személyes étkészlet leveses tál nélkül, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal
: kozár_edit