Herendi Viktória leveses tál. Kézzel festett, jelzett, Restaurált, sér... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/373/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/Herendi-Viktoria-leveses-tal-Kezzel-festett-jelzett-Restauralt-serult~II2184180
2184180
11080
373
Beschreibung: Herendi Viktória leveses tál. Kézzel festett, jelzett, Restaurált, sérült.
: kozár_edit
Katalognummer: