P. Armin jelzéssel, feltehetően német v. osztrák festő, 1900-1920 körü... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/373/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2000021/P-Armin-jelzessel-feltehetoen-nemet-v-osztrak-festo-1900-1920-korul-Fiuk-Olaj-karton-~II2180992
2180992
10188
373
Beschreibung: P. Armin jelzéssel, feltehetően német v. osztrák festő, 1900-1920 körül: Fiúk. Olaj, karton, sérült, 42×53 cm
: kozár_edit