1940 (Dobi) Oláh István (1890-1944): össz. 5 db kisgrafika, ebből 2 db rézkarc, 3 db klisé, papír, 2 db kasírozott, jelzett a dúcon, 7x7 és 15x10 cm közötti méretekben.