Ex libris - Kleingrafik

Zahl der Lose: 32

4 db erotikus ex libris klf technikákkal
10500.

Rufpreis:
2 000 HUF
3 db ex libris síelés témában
10501.

3 db ex libris síelés témában

Rufpreis:
2 000 HUF
Bánszki Tamás (1892-1971): 4 db alkalmi kisgrafika, 1940-42 körül, részben II. világháborús katonai ábrázolással. Klisényomat, papír, jelzett, hátoldalán ragasztás nyomaival, 10×6,5 és 10x8 cm közötti méretben
10502.

Rufpreis:
1 400 HUF
Gara Arnold (1882-1929): Ex Libris Siklossy László. Rézkarc, hártyapapír, jelzett, 9×6 cm
10503.

Rufpreis:
2 000 HUF
2 db külföldi ex libris: Ex libris Xavier Monsalvatje, ismeretlen jelzéssel, színes fametszet, 1912 + Alfredo Baruffi (1873-1948): Ex libris Gina Budan (szecessziós kisgrafika), klisényomat, papír, jelzett a klisén, 5,5×5,5 és 8x4cm
10504.

Rufpreis:
1 000 HUF
Weiss Antal (?-?): Mérei Emil könyve. Klisényomat, papír, jelzett a klisén, 3,5×3,5 cm
10505.

Rufpreis:
1 000 HUF
Sassy Attila (Aiglon) (1880-1967): Ex libris Kaffka Margit. Klisé, papír, jelzett és datált a klisén (Sassy 1906), 4,5x8 cm
10506.

Rufpreis:
2 000 HUF
13
Valér Erik (?-?): Férfi portré. Rézkarc, papír, jelzett, lap alján ismeretlen írással, 9,5 x 6 cm
10507.

Rufpreis:
1 000 HUF
Tichy Kálmán (1888-1968): Ex libris Dr. Holl Jenő (1909). Klisényomat, papír, jelzett a metszeten, 8 x 5 cm
10508.

Rufpreis:
2 000 HUF
SD jelzéssel: Havas tér karácsonyfával. Linómetszet, papír, 11×14 cm
10509.

Rufpreis:
800 HUF
Össz. 7 db kisgrafika és ex libris, többek közt. Gerhard Heilman: Bücherzeichen Otto Brinckmann (szecessziós ex libris). Különféle technikák, papír, egy paszpartuban, 2x2 és 9,5x6 cm közötti méretben
10510.

Rufpreis:
1 000 HUF
Biczó Tamás: Vívók, klisé papír, jelzés nélkül, 8×8 cm
10511.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF