17392.
373. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
Verne Gyula: Utazás a Föld körül nyolcvan nap alatt. Átdolgozta: Szász Károly. Bp.,é.n.,Franklin, 279 p. Számos szövegközti képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval és gerinccel, foltos lapélekkel.