Verne Gyula: Dél csillaga. A gyémántok hazája. Ford.: György Aladár. Bp., é.n. Franklin. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, a gerincen kis kopásnyommal, kis szakadással, a borítón kis kopásnyomokkal.