15025.
372. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
SebÅ‘k Imre-Schultz Aurél: Tengereken túl. Bp., 1913, "Élet", 197+9 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés, kopott, foltos borÃtóval.