Magyar városok és községek. Statisztikai adatgyűjtemény. Összeállította: KSH Településstatisztikai Munkaközössége, dr. Fórizs Margit vezetésével. Bp.,1958, Közgazdasági és Jogi. Kiadói kopott egészvászon-kötés. Megjelent 3100 példány.