15033.
372. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
Dr. Solymossy Sándor: Uti rajzok. Képek Boszniából, Horvátországból és Dalmáciából. Bp.,1901, (Pesti Könyvnyomda Rt.), 4+244+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval./ Solymossy, Sándor: Travelogue. Pictures from Bosnia, Croatia, and Dalmatia. Half-linen-binding. In Hungarian language.