15038.
372. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Dr. Kalmár Gusztáv: Küzdelmek a fehér halál országában II.kötet. A nagy sarkutatók szenvedései és győzelmei. Vezényi Elemér rajzaival. Bp., 1932, Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.