Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. 1-4. köt. Fordít... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/372/kategorien~Bucher/Bucher-Judaica~1000013/Unnepi-imadsagok-a-templomban-hasznalatos-sorrendben-1-4-kot-Forditotta-Schon-Jozsef-Bp~II2169788
2169788
17230
372
Books: Judaica
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. 1-4. köt. Fordította Schön József. Bp., én. Schlesinger Jos. Kiadói kopottas, aranyozott egészvászon-kötés, kissé szakadozott karton tokban.
: karap_norbert