Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 30

Rosenfeld Mártonné: A zsidó nő szakácskönyve. Szabadka/Subotica,é.n.,Minerva, 372 p. Első kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés, sérült, javított gerinccel, kissé foltos lapokkal.
17226.

Rufpreis:
6 000 HUF
16
Dr. zalai Szalay László: A zsidó nők története. Hevesi Simon előszavával. Bp.,é.n., Globus, 355+1 p. Negyedik, bővített kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót a belső kötéstáblára kasírozták.
17227.

Rufpreis:
2 400 HUF
17228.

Rufpreis:
5 000 HUF
17229.

Rufpreis:
5 000 HUF
Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. 1-4. köt. Fordította Schön József. Bp., én. Schlesinger Jos. Kiadói kopottas, aranyozott egészvászon-kötés, kissé szakadozott karton tokban.
17230.

Rufpreis:
5 000 HUF
Héber nyelvű könyv. Újrakötött félvászon kötés, kopottas állapotban.
17231.

Rufpreis:
2 000 HUF
A győri zsidóság története, különös tekintettel a holocaustra (dokumentumgyűjtemény). Győr, 2005, Duna-táj Magyar-Izraeli Baráti Kör. Kiadói papírkötés, ázott, penészes.
17232.

Rufpreis:
1 000 HUF
Ernest Renan: Az akropoliszi ima. Zsidó faj, zsidó vallás. Henriette néném. Bp., é.n., Nyugat Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói papír kötésben.
17233.

Rufpreis:
1 200 HUF
Nicholas de Lange: A zsidó világ atlasza. Ford.: Dezső Tamás, és Hajnal Piroska. Bp.,1996, Helikon-Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17234.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Galambos Péter: Emlék nagyapámnak, Fendrich Lipótnak. Bp., 2014. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17235.

Rufpreis:
1 000 HUF
Zajti Ferenc: Zsidó volt-e Jézus. Bp., 1999. Press + print. Kiadói papírkötés.
17236.

Rufpreis:
1 200 HUF
17237.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF