Nemzeti daloskönyvecske. Pest, 1863, Lampel Róbert. Kiadói aranyozott... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/371/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000020/Nemzeti-daloskonyvecske-Pest-1863-Lampel-Robert-Kiadoi-aranyozott-egeszvaszon-kotes-geri~II2163075
2163075
17476
371
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Nemzeti daloskönyvecske. Pest, 1863, Lampel Róbert. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, ceruzás bejegyzésekkel.
: karap_norbert