Babits Mihály: Jónás könyve. Bp.,(1941), Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt.,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/371/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000020/Babits-Mihaly-Jonas-konyve-Bp-1941-Nyugat-Kiado-es-Irodalmi-Rt-20-sztl-lev-Masodik-~II2162376
2162376
17477
371
Beschreibung: Babits Mihály: Jónás könyve. Bp.,(1941), Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt., 20 sztl. lev. Második kiadás. Ajándékozási bejegyzéssel. Kiadói félvászon-kötés, kopottas állapotban. Számozott (1400/566.) példány.
: ra