11223.
370. Gelaufene Fernauktion
Gläser
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Walther - Moser Karlsbad (Made in Czechoslovakia ) jelzéssel formába öntött zöld váza, palástján savmaratott és políraranyozott mitológiai jelenettel, kopott aranyozás, kis kopásnyomokkal, jelzett, m: 9,5 cm