11222. 370. Gelaufene Fernauktion Gläser
20 000 HUF
0 HUF
Színátmenetes üveg váza, kidomborodó díszítéssel, jelzett (matricával és alján is), kis kopásnyomokkal, kis csorbával, m: 24,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit