11315.
370. Gelaufene Fernauktion
Antik
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
XIX. sz. eleje: B. Martin, London mikroszkóp, réz, jelzett, hiányos, egy lencse eltört, nem hozzá való tartóval / Vintage microscope with missing parts.