Antik Zahl der Lose: 29
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2156682
11291
370
36000
Antique
cca XIX. sz. Katar. Közel keleti szúrófegyver. Karra csatolható tőr közelharchoz. Fém, gazdagon díszített. Piros és sötétzöld, az életet és halált szimbolizáló féldrágakő díszítéssel. Ezüsttel ötvözött fehér fém. / Katar Medieval Middle-Eastern dagger for close fights. Ornamented metal with two half-gems. Silver alloy. 20 cm 2158949
11292
370
Antique
Gazdagon díszített réz asztali tolltartó tálka 24x12 cm 2158861
11293
370
24000
Antique
2158878
11294
370
Antique
Szabadkőműves kalapács. Ezüst és fa. Szabankőműves jelekkel gravírozva. 10,5 cm Díszdobozban. / Freemason hammer. Wood with silver. Marked. 2139017
11295
370
Antique
XIX. sz. közepe: Antik réz csengő asszony formában. 10 cm
2138987
11296
370
Antique
Puttó fej pár. Faragott fa. 14x10 cm 2104977
11297
370
30000
Antique
Ezüst(Ag) nyelű kés és villa, 6 db (3+3), egyik kés pótolt, h: 23 és 26 cm
2104973
11298
370
Antique
Ezüst(Ag) nyelű kés, jelzett, 5 db, Solingen pengével, h: 25,5 cm
2137052
11299
370
15000
Antique
2157222
11300
370
Antique
XX. sz. eleje: Réz és fa asztali képkeretek, közötte szecessziós is. m:12-22 cm 2158881
11301
370
Antique
XX. sz. eleje: Szabadkőműves kötény. Selyem, Kígyómintás fém csattal / Freemason apron. Silk 38x34 cm
2158829
11302
370
280000
Antique
cca 1890 Antik francia kandalló óra szett. 3 darabos. Bronz, márvány talapzat, jelzett: "La Surprise par. Aug. Moreau, Mille d'Or" cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF