https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 253

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Kalevala. Fordító: Rácz István. Helsinki, 1976., Fordító saját kiadása. Könyvkereskedői forgalomba nem került. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban.   A szerző, Rácz István (1908-1998) műfordító által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált. Ritka!
17345.

Kalevala. Fordító: Rácz István. Helsinki, 1976., Fordító saját kiadása. Könyvkereskedői forgalomba nem került. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban. A szerző, Rácz István (1908-1998) műfordító által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált. Ritka!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
35
Magyar közmondások gyűjteménye. Különös tekintettel az életbölcsességre és a nevelésre. (Több, mint hatezer közmondás.) Rendszerbe foglalta: Almásy János. Bp.,1890, Franklin, 379+5 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, Vöröss János Könyvtárából bebélyegzéssel, névbejegyzéssel, jó állapotban. Ritka!
17346.

Magyar közmondások gyűjteménye. Különös tekintettel az életbölcsességre és a nevelésre. (Több, mint hatezer közmondás.) Rendszerbe foglalta: Almásy János. Bp.,1890, Franklin, 379+5 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, "Vöröss János Könyvtárából" bebélyegzéssel, névbejegyzéssel, jó állapotban. Ritka!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
61
Báró Wesselényi Miklós: Szózat. A magyar és szláv nemzetiség ügyében. II. köt. Sajtó alá rendezte és jegyzetekkel ellátta: Gál István. Erdélyi Ritkaságok. 13. Kolozsvár, [1944.], Minerva, 164 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17347.

Báró Wesselényi Miklós: Szózat. A magyar és szláv nemzetiség ügyében. II. köt. Sajtó alá rendezte és jegyzetekkel ellátta: Gál István. Erdélyi Ritkaságok. 13. Kolozsvár, [1944.], Minerva, 164 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1909,)Pesti Napló,(Hornyánszky-ny, 140 p.+ 1 t. Szövegközti és egész oldalas rajzokkal, fotókkal, hasonmásokkal, dokumentumokkal gazdagon illusztrálva. 10 egészoldalas táblával, előttük feliratos hártyapapírral. Kiadói egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerincen, kissé kopott borítóval.
17348.

Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1909,)Pesti Napló,(Hornyánszky-ny, 140 p.+ 1 t. Szövegközti és egész oldalas rajzokkal, fotókkal, hasonmásokkal, dokumentumokkal gazdagon illusztrálva. 10 egészoldalas táblával, előttük feliratos hártyapapírral. Kiadói egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerincen, kissé kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Lándor Tivadar(szerk.): Vörösmarty-album. A költő válogatott költeményei. Csongor és Tünde. Húsz színes műmelléklettel és számos szövegképpel. Bp.,én.,Pesti Napló, (Franklin.) A Pesti Napló Előfizető számára készült kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben.
17349.

Lándor Tivadar(szerk.): Vörösmarty-album. A költő válogatott költeményei. Csongor és Tünde. Húsz színes műmelléklettel és számos szövegképpel. Bp.,én.,Pesti Napló, (Franklin.) A Pesti Napló Előfizető számára készült kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
0
Magyar Nagy Lexikon. 1-19.+Művek Lexikon 1-3.+Kronológia 1-2. Teljes sorozat. Bp., 1993-2006, Akadémiai Kiadó. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17350.

Magyar Nagy Lexikon. 1-19.+Művek Lexikon 1-3.+Kronológia 1-2. Teljes sorozat. Bp., 1993-2006, Akadémiai Kiadó. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
2
1943 A Magyar Királyi Postamesterek és Postamesteri Alkalmazottak Országos Önsegélyező és Nyugdíjegyesületének hetvenöt éve 1867-1942. Bp., 1943, Magyar Királyi Postamesterek és Postamesteri Alkalmazottak Országos Önsegélyező és Nyugdíjegyesülete. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Horthy Miklós, és Horthy István képpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kopott borítóval, laza,kissé sérült fűzéssel, ajándékozási sorokkal.
17351.

1943 A Magyar Királyi Postamesterek és Postamesteri Alkalmazottak Országos Önsegélyező és Nyugdíjegyesületének hetvenöt éve 1867-1942. Bp., 1943, Magyar Királyi Postamesterek és Postamesteri Alkalmazottak Országos Önsegélyező és Nyugdíjegyesülete. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Horthy Miklós, és Horthy István képpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kopott borítóval, laza,kissé sérült fűzéssel, ajándékozási sorokkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
1
Boromisza Jenő: Arany János, mint esztétikus. Versecz, 1910., Özv. Kirchner J. E.-féle Műintézet, 31+1 p. Kiadói papírkötés, foltos, intézményi bélyegzővel.
17352.

Boromisza Jenő: Arany János, mint esztétikus. Versecz, 1910., Özv. Kirchner J. E.-féle Műintézet, 31+1 p. Kiadói papírkötés, foltos, intézményi bélyegzővel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Babits Mihály: Jónás könyve. Bp., 1989, Pytheas Kft, Franklin Nyomda,16 sztl. lev. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 1947-es Nyugat kiadás reprint kiadása. Illetménykötet az Országos Könyvbarát Kör tagjainak. Kereskedelmi forgalomba nem került.
17353.

Babits Mihály: Jónás könyve. Bp., 1989, Pytheas Kft, Franklin Nyomda,16 sztl. lev. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 1947-es Nyugat kiadás reprint kiadása. Illetménykötet az Országos Könyvbarát Kör tagjainak. Kereskedelmi forgalomba nem került.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Ottlik Géza-Hugh Kelsey: Kalandos hajózás a bridzs ismeretlen vizein. Fordította: Homonnay Géza, Kelen Károly. Bp.,1997, Európa. Egyetlen kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17354.

Ottlik Géza-Hugh Kelsey: Kalandos hajózás a bridzs ismeretlen vizein. Fordította: Homonnay Géza, Kelen Károly. Bp.,1997, Európa. Egyetlen kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Goethe: Római elégiák. Max Schwimmer rajzaival. Bp.,1958, Magyar Helikon. Első, magyar nyelvű, teljes kiadás. Kiadói selyemkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Számozott (1420/1383.) példányban. Magyar Helikon, fülszöveges könyvjelzővel.
17355.

Goethe: Római elégiák. Max Schwimmer rajzaival. Bp.,1958, Magyar Helikon. Első, magyar nyelvű, teljes kiadás. Kiadói selyemkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Számozott (1420/1383.) példányban. Magyar Helikon, fülszöveges könyvjelzővel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Ady Endre: Ady Endre válogatott versei. Válogatta Dóczy Lajos. Illusztrálta Jaschik Álmos. Bp.,1921, Pallas, 234+2 p. + 8 t. (Jaschik Álmos színes, feliratos hártyapapírral védett illusztrációi). Félbőr-kötésben, kopott borítóval, pótolt gerincel.
17356.

Ady Endre: Ady Endre válogatott versei. Válogatta Dóczy Lajos. Illusztrálta Jaschik Álmos. Bp.,1921, Pallas, 234+2 p. + 8 t. (Jaschik Álmos színes, feliratos hártyapapírral védett illusztrációi). Félbőr-kötésben, kopott borítóval, pótolt gerincel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Hier können Sie während unserer 33. Auktion die soeben ausgerufenen Positionen der ungarischen Philatelie unserer virtuelle Auktion verfolgen und hier können Sie Ihre Gebote abgeben.
Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse