17351.
370. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
1943 A Magyar Királyi Postamesterek és Postamesteri Alkalmazottak Országos Önsegélyező és Nyugdíjegyesületének hetvenöt éve 1867-1942. Bp., 1943, Magyar Királyi Postamesterek és Postamesteri Alkalmazottak Országos Önsegélyező és Nyugdíjegyesülete. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Horthy Miklós, és Horthy István képpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kopott borítóval, laza,kissé sérült fűzéssel, ajándékozási sorokkal.