Flohmarkt

Zahl der Lose: 458

Ón és porcelán készlet díszdoboban
11329.

Rufpreis:
2 000 HUF
Kétágú egyiptomi stílusú gyertyatartó, réz, m: 25 cm
11330.

Rufpreis:
2 000 HUF
Hölgy tevével, tunéziai szőtt falikép, jó állapotban, 69,5×97,5 cm
11331.

Rufpreis:
1 000 HUF
Hölgy tevékkel a víz partján, tunéziai szőtt falikép, jó állapotban, 69,5×102,5 cm
11332.

Rufpreis:
1 000 HUF
Sport Presso retró kávéfőzőkészlet (Lemezárugyár), kétszemélyes, eredeti fém dobozában, kopott, 14x9x5.5 cm
11333.

Rufpreis:
1 000 HUF
21
Nagy méretű, fehér áttört asztalterítő (abrosz), jó állapotban, 142x240 cm
11334.

Rufpreis:
5 000 HUF
Nagy hímzett hímzett, feliratos falvédő gyűjtemény, össz. 20 db: Bármerre visz sorsom útja, haza vágyom csendes kis falumba, Minden piros, fehér rózsát neked vittem, e világon csak neked hittem, Édes anyám imakönyve, Rendes asszony gondja, a szép tiszta konyha, Ahogy én szeretlek, nem szeret úgy senki, Nem én lettem hűtlen hozzád, Az egyiknek sikerül, a másiknak nem stb. Vegyes állapotban, részben foltos, egy sérült, ca. 38x50 és 60x76 cm közötti méretekben
11335.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Sakk computer, eredeti dobozában, 26×34 cm
11336.

Rufpreis:
800 HUF
20
Ókori jelenet, öntött vas fali dísztál, d: 25 cm
11337.

Rufpreis:
1 000 HUF
14
Vegyes bizsu tétel, kb. 20 db, nagyrészt kitűzők, de közte nyaklánc, fülbevaló pár...stb. Régi festett, lakozott, virágdíszítésű fa dobozban, 10x4,5x16 cm
11338.

Rufpreis:
2 000 HUF
30
Triumph táskaírógép, eredeti tokjában, kulccsal, 33×35×14 cm
11339.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Krisztus feltámadását ábrázoló bronz tál, jó állapotban, d: 19 cm
11340.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF