Flohmarkt

Zahl der Lose: 458

Petróleumlámpa 36 cm
11401.

Petróleumlámpa 36 cm

Rufpreis:
2 000 HUF
Legyező. Bambusz, cirok. díszített nyéllel 105 cm
11402.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Réz asztali kávédaraló 18 cm
11403.

Réz asztali kávédaraló 18 cm

Rufpreis:
4 000 HUF
Afrikai húros hangszer. Sérült húrokkal.Nyomott mintákkal. Fa. 70 cm
11404.

Rufpreis:
4 000 HUF
Afrikai íj és nyílvesszők. Kézzel festett fa-
11405.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Festett zenélő ládika lábakkal. 34x45 cm m: 48 cm Kopott
11406.

Rufpreis:
8 000 HUF
13
Világítós földgömb mágnesesen mozgatható az állványon. A gömb felső mágnese gyengébb. 30 cm
11407.

Rufpreis:
3 000 HUF
RTS mechanikus asztali számológép
11409.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Réz mozsár, törővel 14 cm
11410.

Réz mozsár, törővel 14 cm

Rufpreis:
2 000 HUF
13
Mennyezeti tömjénfüstölő, réz, m: 58 cm
11412.

Rufpreis:
3 000 HUF
39
Vegyes kegytárgy tétel, össz. 9 db: Díszes, régebbi fa feszület, m: 37 cm. Lourdes felirattal fém Mária kisplasztika, m: 16 cm. Jerusalem feliratú, medállal berakott, Máriát ábrázoló régebbi kő emléktárgy, h: 9,5 cm. Lánc három medállal és kereszttel. Sacred Heart Auto League member, Walls, Mississippi, USA emlék. Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. II. János Pál pápa látogatása - Pécs aranyozott fém emlékérem, d: 42,5mm, enyhén kopott, tok nélkül. Valamint 2 db további fém II. János Pál emlékérem, d: 35mm, erősen kopott.
11413.

Vegyes kegytárgy tétel, össz. 9 db: Díszes, régebbi fa feszület, m: 37 cm. Lourdes felirattal fém Mária kisplasztika, m: 16 cm. Jerusalem feliratú, medállal berakott, Máriát ábrázoló régebbi kő emléktárgy, h: 9,5 cm. Lánc három medállal és kereszttel. Sacred Heart Auto League member, Walls, Mississippi, USA emlék. Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Pécs" aranyozott fém emlékérem, d: 42,5mm, enyhén kopott, tok nélkül. Valamint 2 db további fém II. János Pál emlékérem, d: 35mm, erősen kopott.

Rufpreis:
2 000 HUF
32
Réz kínáló fedéllel, színes üveg betéttel, jelzés nélkül, kopott, d: 10,5 cm, h: 12 cm
11414.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF