Szlima jelzéssel: Ókori jelenet, akvarell, papír, paszpartuban, üvegez... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/369/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2000024/Szlima-jelzessel-Okori-jelenet-akvarell-papir-paszpartuban-uvegezett-fa-keretben-18x12-cm~II2035105
2035105
10218
369
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Szlima jelzéssel: Ókori jelenet, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 18x12 cm
: tánczos_gábor