Szittya Horváth Lajos (1883-1960): Győr-Sopron megyei táj ,1950. Pasztell, papír. jelzett, hátoldalán az alkotó tanácsadásaival pasztellfestmények gondozásáról és megőrzéséről. Üvegezett fa keretben, 24x32,5 cm