cca 1880-1890 Színes litográfia ragadozó madarakról (különböző sasfajo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/368/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~1000003/cca-1880-1890-Szines-litografia-ragadozo-madarakrol-kulonbozo-sasfajok-voros-kanya-kC3~II2135001
2135001
11032
368
Engravings
Beschreibung: cca 1880-1890 Színes litográfia ragadozó madarakról (különböző sasfajok, vörös kánya), közepén hajtásnyommal, üvegezett fa keretben, 26×36 cm
: kozár_edit