11033. 368. Gelaufene Fernauktion Stich
2 000 HUF
0 HUF
cca 1880-1890 Színes litográfia emlősökről, többek közt nyúlról), közepén hajtásnyommal, üvegezett fa keretben, 24,5×34,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert