Sárai Ernő (1887-1957): Távoli hegycsúcs. Olaj, falemez, keretben, 31... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/368/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1000001/Sarai-Erno-1887-1957-Tavoli-hegycsucs-Olaj-falemez-keretben-31C39763-cm~II2103887
2103887
10239
368
15000
Rufpreis:
15 000 HUF 40,54 EUR , 44,12 USD
Beschreibung: Sárai Ernő (1887-1957): Távoli hegycsúcs. Olaj, falemez, keretben, 31×63 cm
: kozár_edit