17347.
368. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 400 HUF
Madách Imre: Az ember tragédiája. A költő arcképével és Zichy Mihály öt rézfénynyomatú képével. Bp., 1895, Athenaeum, 1 t.+228 p.+5 t. Tizenegyedik kiadás. Kiadói festett szecessziós egészvászon kötésben, aranyozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, a táblák és a előttük hártyapapír előttük, kissé foltosak.